Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budete - li mít jakýkoli dotaz či přípomínku, můžete mi sem napsat komentář (a nebo přímo pod článek, kterého se týká ;-) )

Nebo můžete psát sem:

Návštěvní kniha
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Комплекс услуг декларирования грузов во Владивостоке

(PavelZekly, 5. 11. 2020 13:09)

Таможенная компания Азия-Трейдинг оказывает весь комплекс услуг экспедирования и организации перевозок грузов, в том числе и сборных грузов, по направлениям: Китай, Корея, Страны АТР с последующей таможенной очисткой. Комплексный подход к задачам клиентов и многолетний опыт организации перевозок позволяет наиболее оптимально решить вопросы доставки грузов.
info(at)msc.com.ru

Таможенное оформление в Находке, Азия Трейдинг

(YanZekly, 13. 8. 2020 10:16)

Доброго времени суток,

Азия Трейдинг, оказывает полный комплекс услуг по осуществлению растаможки грузов,
Услуги декларирования за ЭЦП Клиента,
Услуги контрактодержателя по агентскому договору и договору поставки,
Выпуск товаров без корректировок,
Быстрый выпуск деклараций,
Работаем с многотоварными и сложными декларациями.

info(at)msc.com.ru

Tip

(Marie, 29. 3. 2012 7:33)

Dobrý den.
Doporučuju stránky pro inspiraci.
Je tam hodně rad pro zahrady a receptů:
http://exterier.hyperbydleni.cz/venkovni-rostliny/2134-snadne-pestovani-krasnych-narcisu/

Kykatka

(Lucie Jurová, 20. 5. 2009 10:05)

Dobrý den, ráda bych se poradila ohledně pěstování kykatky. Po odkětu mi listová růžice zezelenala a v takovém stavu je už asi půl roku. Mám růžici odříznout, nebo jakým způsobem docílit, aby mi znovu zrůžověla a vykvetla? Děkuji,

Stapelie

(Monetka, 25. 5. 2008 16:31)

Moc hezké kytičky, správně podotknuto , zelení mazlíčci :-). Ta Stapelka má moc hezký květ.
www.krasa-netresku.cz

Jen tak

(zblabunka autorka stránky, 23. 3. 2008 22:09)

Pěstuji ibišky na stole u západního okna, celé odpoledne tam svítí sluníčko. Letos už měl žlutý 4 květy a další poupátko. Ibiškům dělám hodně veliký sestřih v lednu, a pak je začínám hnojit a dost zalévám, protože jsou blízko topení. Už se těším, až přestanou topit a dám je opět na topení blíže k oknu. Kvete mi nejvíce žlutý. Tchynin jazyk mám na stole v kuchyni na sever blízko okna i topení. Moc často nezalévám a nechávám ho v docela těsném kameninovém květníku a přesazuji až když květník praskne. Zatím jsem ho přesazovala jednou.

Jen tak ...

(Naďa, 23. 3. 2008 11:14)

Procházela jsem dnes Vaše stránky a jsou moc hezké. Na Vašich kytičkách je vidět, že je pěstujete s láskou. Já mám domek plný kytiček, ale takhle nádherné květy ne. Ibišky pěstuji už léta, ale daří se u mně jen červeným. Barevné varianty jsou nejspíš choulostivější. Letitý vánoční kaktus mi kvete, ale jen několik kvítků. Tchynin jazyk mi kvetl jen jednou, nádherně voní, ale poslední roky mi nekvetl. Možná tím, že je ve stínu, nebo nemám ty pravé "zelené" ruce, jak říkávali naše babičky. :)

Re: Díky

(zblabunka autorka stránky, 23. 2. 2008 13:37)

Ahojky, vánoční kaktusy mám od dubna do září na balkoně ve stínu a zalévám je co nejméně, když prší tak je zalévá déšť. Začátkem října je dávám do pokoje a začnu zalévat a slabě přihnojím hnojivem na kvetoucí pokojovky a pak už pomalu začínají nasazovat poupátka. Po odkvětu je dám do chladu na chodbu a pak jdou na balkon, zatím mi kvetly každý rok.

Diky

(Helena.I@seznam.cz, 22. 2. 2008 1:50)

Diky moc je to nadhera i inspirace asi se taky pochlubim svyma rastlinkama nadhera jak to delate že kvetou ty kaktusy vanočni?

hodnocení

(MILUSN, 21. 1. 2008 21:49)

Dobrý večer.......Jen opětné opakování.....Nádhera

Ibišky

(Marie, 21. 1. 2008 20:19)

Přeji hezký večer.Našla jsem dnes Tvoje stránky a mám opravdovou radost .Máš moc hezké Ibišky i povídání o jejich pěstování. Myslím si že by jsme si mohli vyměnit zkušenosti s jejich pěstováním. Vidím tady že jsi vypěstovala ibišky i ze semínek. Já jsem začala se semínkama teprve na podzim. Srdečně tě zvu na své stránky a když budeš mít zájem tak se ozvi. Marie www.ibiskovemameni.wbs.cz

Re - hodnocení

(zblabunka autorka stránky, 21. 1. 2008 20:18)

Přeji Vám ať fialky brzy vykvetou a udělají Vám radost jako mě.

Re: hodnocení

(zblabunka autorka stránky, 21. 1. 2008 20:14)

Pokud máte na mysli tuto květinu: http://zblabunka2.rajce.idnes.cz/Balkonovky_2007/images/15_3.6.2007_%2817%29.JPG jmenuje se kejklířka skvrnitá(Mimulus), je to letnička prodávají se semínka a na jaře jsou k sehnání i rostlinky. Je více barev, ale já jsem zatím sehnala jen bílou a žlutou.

hodnocení

(MILUSN, 18. 1. 2008 21:27)

Prosím Vás.U balkonovek,u obrázků 17-18 atd.To je maceška?Děkuji.Ž

hodnocení

(milusn, 18. 1. 2008 20:44)

Procházím se stránkama ,fialky.Jsem začátečník,teprve čekám kdy Mi lístky zasazené rozkvetou.Ale asi nejdříve je musím rozdělit,přesadit.Tak snad se také dočkám té krásy a radosti ,nad kvítky .Máte hezké rostlinky.Žatec